directKURIER ST - integracja SOTESHOP z kurierem DPD

  • Dodaj recenzję:
  • DS-002
  • Producent: DirectSoft
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • Cena brutto: 123,00 zł 100,00 zł

Dodatek directKURIER ST integracja sklepu internetowego SOTESHOP z systemem kurierskim DPD. Moduł umożliwia w łatwy i szybki sposób nadanie przesyłki DPD. Przesyłkę można zdefiniować na podstawie zamówienia lub grupy zamówień oraz ręcznie przez wpisanie danych. Informacje o nadanym liście znajdują się w systemie SOTESHOP dzięki czemu Państwa klient może sprawdzić na jakim etapie procesu znajduje się jego przesyłka.

Korzyści:
- oszczędność czasu
- szybkie nadanie przesyłki
- informacja dla klienta
- łatwa instalacja
- dostęp przez panel administracyjny sklepu SOTESHOP

Funkcjonalność:
Nadawanie przesyłek DPD - przesyłkę można nadać z listy zamówień, edycji zamówienia oraz bezpośrednio z pluginu directKURIER ST. W przypadku nadawanie przesyłki DPD na podstawie zamówień , dane przesyłki są pobierane z zamówienia i automatycznie wypełniane w formularzu wysyłki, użytkownik posiada możliwość edycji wypełnionych danych. Natomiast przy nadawaniu ręcznym przesyłki DPD, użytkownik sklepu ma możliwość wpisania wszystkich danych ręcznie lub za pomocą wyszukiwarki klientów pobrać dane już istniejącego klienta sklepu. Etykieta przesyłki DPD - automatycznie po nadaniu przesyłki przez plugin directKURIER ST otrzymujemy etykietę przesyłki. Śledzenie przesyłek DPD - użytkownik sklepu oraz klient mają możliwość śledzenia przesyłki DPD.

Rozpocznij już dziś nadawanie przesyłek DPD w łatwy i wygodny sposób, pobierz bezpłatną wersje demo i testuj przez 14 dni.