directKURIER ST - integracja SOTESHOP z kurierem SIÓDEMKA

  • Dodaj recenzję:
  • DS-004
  • Producent: DirectSoft
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • Cena brutto: 123,00 zł 100,00 zł

Dodatek directKURIER ST integracja sklepu internetowego SOTESHOP z systemem kurierskim SIÓDEMKA. Moduł umożliwia w łatwy i szybki sposób nadanie przesyłki SIÓDEMKA. Przesyłkę można zdefiniować na podstawie zamówienia lub grupy zamówień oraz ręcznie przez wpisanie danych. Informacje o nadanym liście znajdują się w systemie SOTESHOP dzięki czemu Państwa klient może sprawdzić na jakim etapie procesu znajduje się jego przesyłka.

Korzyści:
- oszczędność czasu
- szybkie nadanie przesyłki
- informacja dla klienta
- łatwa instalacja
- dostęp przez panel administracyjny sklepu SOTESHOP

Funkcjonalność:
Nadawanie przesyłek SIÓDEMKA - przesyłkę można nadać z listy zamówień, edycji zamówienia oraz bezpośrednio z pluginu directKURIER ST. W przypadku nadawanie przesyłki SIÓDEMKA na podstawie zamówień , dane przesyłki są pobierane z zamówienia i automatycznie wypełniane w formularzu wysyłki, użytkownik posiada możliwość edycji wypełnionych danych. Natomiast przy nadawaniu ręcznym przesyłki SIÓDEMKA, użytkownik sklepu ma możliwość wpisania wszystkich danych ręcznie lub za pomocą wyszukiwarki klientów pobrać dane już istniejącego klienta sklepu. Etykieta przesyłki SIÓDEMKA - automatycznie po nadaniu przesyłki przez plugin directKURIER ST otrzymujemy etykietę przesyłki. Śledzenie przesyłek SIÓDEMKA - użytkownik sklepu oraz klient mają możliwość śledzenia przesyłki SIÓDEMKA.

Rozpocznij już dziś nadawanie przesyłek SIÓDEMKA w łatwy i wygodny sposób, pobierz bezpłatną wersje demo i testuj przez 14 dni.