directKURIER ST - integracja SOTESHOP z kurierem UPS

  • Dodaj recenzję:
  • DS-001
  • Producent: DirectSoft
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • Cena brutto: 123,00 zł 100,00 zł

Dodatek directKURIER ST integracja sklepu internetowego SOTESHOP z systemem kurierskim UPS. Moduł umożliwia w łatwy i szybki sposób nadanie przesyłki UPS. Przesyłkę można zdefiniować na podstawie zamówienia lub grupy zamówień oraz ręcznie przez wpisanie danych. Informacje o nadanym liście znajdują się w systemie SOTESHOP dzięki czemu Państwa klient może sprawdzić na jakim etapie procesu znajduje się jego przesyłka.

Korzyści:
- oszczędność czasu
- szybkie nadanie przesyłki
- informacja dla klienta
- łatwa instalacja
- dostęp przez panel administracyjny sklepu SOTESHOP

Funkcjonalność:
Nadawanie przesyłek UPS - przesyłkę można nadać z listy zamówień, edycji zamówienia oraz bezpośrednio z pluginu directKURIER ST. W przypadku nadawanie przesyłki UPS na podstawie zamówień , dane przesyłki są pobierane z zamówienia i automatycznie wypełniane w formularzu wysyłki, użytkownik posiada możliwość edycji wypełnionych danych. Natomiast przy nadawaniu ręcznym przesyłki UPS, użytkownik sklepu ma możliwość wpisania wszystkich danych ręcznie lub za pomocą wyszukiwarki klientów pobrać dane już istniejącego klienta sklepu. Etykieta przesyłki UPS - automatycznie po nadaniu przesyłki przez plugin directKURIER ST otrzymujemy etykietę przesyłki. Śledzenie przesyłek UPS - użytkownik sklepu oraz klient mają możliwość śledzenia przesyłki UPS.


Rozpocznij już dziś nadawanie przesyłek UPS w łatwy i wygodny sposób, pobierz bezpłatną wersje demo i testuj przez 14 dni.