Sklep internetowy SOTE wersja 7 - licencja na jeden NIP

  • Dodaj recenzję:
  • SOTE-001
  • Producent: Sote
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: numer licencyjny przydzielany do 48 godzin
  • szt.
  • Cena brutto: 2 460,00 zł 2 000,00 zł

Program SOTESHOP służy do prowadzenia sklepu internetowego. Zawiera wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia sprzedaży w internecie. Z programem tym w prosty sposób stworzysz swój własny sklep. Tysiące klientów korzysta z oprogramowania SOTESHOP. Każdego dnia docierają do nowych klientów. Oferują im lepszą ofertę, są konkurencyjni i nowocześni. Ty dbasz o swój biznes, my dbamy, żeby wszystko działało, dostarczając Ci najlepszych narzędzi.

System został zaprojektowany tak, by Twoi klienci dokonywali zakupów w sposób łatwy i przyjemny. Korzystając z SOTESHOP możesz kontrolować każdy element serwisu. W prosty sposób zarządzasz całym procesem zamówienia. Od wprowadzenia produktu do oferty po wystawienie faktury VAT i wysłanie towaru. SOTESHOP umożliwia profesjonalną ofertę sprzedawanych produktów, opisywanie produktów atrybutami, integrację z usługami audio i video.  Mechanizmy szukania, grupowania produktów w kategorie i podkategorie zapewniają łatwe poruszanie się po sklepie internetowym. Wbudowana porównywarka pozwala na tworzenie zestawień produktów w celu wyboru tego, który zaspokoi oczekiwania.

Bardzo ważna jest współpraca z systemami zewnętrznymi tj. aukcje allegro, porównywarki, programy partnerskie, systemy płatnicze dzięki którym sklep SOTE może zaoferować więcej swoim klientom i powiększać zyski. Ponadto w sklep wbudowane zostało wsparcie dla programów partnerskich pozwalających na promocję Państwa produktów na zaprzyjaźnionych stronach partnerskich z rozliczeniem prowizyjnym dla partnerów. SOTESHOP oferuje integrację z elektronicznymi systemami płatności, dzięki czemu posiadają Państwo wgląd w stan płatności. Program SOTESHOP to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę a zarazem jakość.