Subiekt GT (system sprzedaży) - licencja 3 stanowiska

  • Dodaj recenzję:
  • INS-001
  • Producent: Insert
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: licencja dostarczana w ciągu 48 godzin
  • szt.
  • Cena brutto: 982,77 zł 799,00 zł

Subiekt GT firmy Insert to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują narzędzia wspomagającego obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego i wiele innych.

Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Rodzaj aplikacji: Handel i sprzedaż, Magazyn