O firmie NetVision

Firma NetVision powstała w 2008 roku. Od początku zajmowaliśmy się tworzeniem stron internetowych i systemów sprzedaży online a także wykonywaliśmy wszelkiego rodzaju projekty graficzne w postaci wizytówek, banerów, reklam, kalendarzy itp. Nasza oferta była stale poszerzana i obejmowała kolejne obszary jakim było doradztwo i prowadzenie sprzedaży na aukcjach internetowych, pomoc w prowadzeniu sklepów internetowych. Nasze usługi obejmowały również obszar z zakresu fotografii i video na potrzeby prezentacji na stronach internetowych.

W roku 2011 w naszej ofercie pojawiły się usługi z zakresu programowania, które obejmowało oprogramowanie integrujące systemy informatyczne. Nasze rozwiązania integrowały i nadal integrują systemy sprzedażowe i magazynowe ze sklepami internetowymi. Wraz z naszym rozwojem oferta uległa rozszerzeniu. firma NetVision oferuje oprogramowanie oraz usługi dla małych i średnich firm. W naszym portfolio znajdują się zarówno gotowe produkty, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, jak również dedykowane rozwiązania zaspokajające specjalistyczne potrzeby klientów. Naszym głównym celem jest maksymalne usprawnienie pracy w Państwa firmie.

Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami, analizujemy oraz proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zadowolenie i dobro klienta jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego też oferujemy najwyższą jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania użytkowników. Zależy nam aby interfejs aplikacji, stron, sklepów online jak również programów był prosty w obsłudze, a jednocześnie zawierały wszelkie niezbędne funkcje, jakie wymagane są przez systemy w firmach, do których trafiają a jednocześnie był przyjazny i przejrzysty dla użytkownika, korzystającego z zaproponowanych i zaprojektowanych przez nas rozwiązań internetowych.